Helceletka

Fleischnerova 1a
632 00 Brno-Bystrc
bystrouska@helceletka.cz
725 099 802

informace

naše kroužky

naše tábory

chystané akce

V letošním školním roce budeme muset společně zvládnout nové výzvy a omezení. Na základě požadavků ministerstev jsme připravili tato pravidla, kterými se budeme během nového školního roku řídit. Pravděpodobně se budou v průběhu školního roku měnit, přesto vás s nimi cheme předem seznámit, abyste věděli s čím je potřeba na našich kroužcích a akcích počítat.

Jsme připraveni udělat maximum proto, aby naše kroužky i akce probíhaly s maximálním ohledem na zdraví a bezpečí účastníků, a věříme, že nám s tím pomůžete. 

Začátek školního roku

Naše kroužky již běží

Prosím, pokud jste tak ještě neučinili, dejte s sebou dětem podepsanou přihlášku do kroužku.

Roušky mít nemusíme, ale není možné čekat na kroužek uvnitř. Prosíme, přijďte přesně na čas. Vedoucí kroužku si Vás vyzvedne před Bystrouškou.

Podzimní akce

I na podzim připravujeme na Bystroušce spoustu různých akcí. Míša chystá víkendové výpravy pro děti z kroužků Vrabčata a Vrabčáci a také delší výpravu do Tišnova o podzimních prázdninách. Azrik připravuje víkendovky stolních her Hráčské doupě i šermířskou bitvu. Připravujeme i novou lesní “cestičku” pro děti,Svatého Martina, Mikuláše a Vánoční dílny. Budou přibývat i různé další akce. Sledujte naše Akce a Tábory a přespávačky.

Letní tábory s míšou?

…budou! Na který z nich letos vyrazíte?

Na táboře v Budislavi se ocitnete v Království plném princezen, rytířů, draků, trpaslíků a dalších pohádkových postav. Na Svratouchu vás čeká výprava do Afriky. Podaří se vám zachránit slavného skotského cestovatele Davida Livingstona? A nejedno dobrodružství z Knihy džunglí zažijete na táboře ve Lhotce 1 i 2