Helceletka

Divadlo pro Julii

Naše pobočka Bystrouška pravidelně podroruje neziskovou organizaci realizující výstavbu dětského hospice Dům pro Julii. Tento dům má být místem, kde zkušení pečovatelé, psycholog, duchovní, sociální pracovník a další poskytnou tu nejlepší možnou péči v těžkém období. 

V Bystrci každoročně pořádáme koncerty i divadelní představení, kde může svým dobrovolným vstupným každý přispět právě na tento dětský hospic a pomoci tak alespoň z malé části ulehčit nepopsatelně těžká období při prožívání terminálních období onemocnění u dětských pacientů.

V letošním roce si na podporu Domu pro Julii připravily své představení děti z bystrouščího dramatického kroužku. Ve čtvrtek 12. prosince herci z dramatického kroužku předvedli veřejnosti tři pohádky: O Pejskovi a Kočičce, Císařovy nové šaty a Sněhová královna. Tímto moc děkujeme všem, kteří se na divadelní představení zastavili a rozhodli se investovat svůj finanční příspěvěk i drahocenný čas pro dobrou věc. Další vystoupení na podporu Domu pro Julii plánuje pobočka Bystrouška i v novém roce.