Helceletka

Kořískova 492/16
621 00 Brno-Řečkovice
domino@helceletka.cz
725 803 059

informace

naše kroužky

naše tábory

chystané akce

Kontakty

Mgr. Jana Podzemná

vedoucí pobočky

S nadšením a nadhledem výtvarnice provází děti i dospělé světem výtvarného tvoření, kreativních i neobvyklých kombinací a experimentů s výtvarnými materiály. Točí s dětmi na kruhu, připravuje tvoření pro nejmenší i starší děti.

725 803 059
domino@helceletka.cz

Mgr. MgA. Jana Tichotová

pedagog volného času

Malířka a pedagožka, kterou baví výtvarná činnost s dětmi i rodiči. Hravou formou předává informace o výtvarném umění. Připravuje také mládež na talentové zkoušky na výtvarné školy.

608 053 476
tichotova@helceletka.cz

Mgr. Pavlína Dubanská

pedagog volného času

Odbornice na keramické tvoření s dětmi. Každý rok nezapomene uspořádat dětem pěknou výstavu.

O pobočce

Sídlíme v malém domečku a specializujeme se na kreativní volnočasové činnosti pro děti. Naše aktivity probíhají v komorním, takřka rodinném prostředí a velmi tvořivém duchu. Naučíte se u nás pracovat s keramickou hlínou, točit na kruhu, výtvarně tvořit pomocí pestrých technik, dokonce i šít a připravit se na talentové zkoušky výtvarného směru. Zažijete báječné rodinné výtvarky, kde můžete vyrábět společně s dětmi. Nechybí příměstské tábory a tematické akce.

Jak nás najdete?

Sídlíme v Řečkovicích na ulici Kořískova 16 (nedaleko supermarketu Billa). V blízkosti se nachází zastávka tramvaje č. 1 – Kořískova a zastávka autobusů č. 40 a 72 – Žitná . Parkování je možné v přilehlých ulicích nebo na blízkých parkovištích Kořískova a Žitná.

TRAM 1 (Kořískova)
BUS 42, 70 (Žitná)