Helceletka

areál mateřské školy
Absolonova 20a
624 00 Brno-Komín
kominicek@helceletka.cz
606 110 970

informace

naše kroužky

naše tábory

chystané akce

klub pastvinka

Kontakty

Šárka Lokajová

vedoucí pobočky

S radostí provází děti světem výtvarného tvoření ale i vaření a pečení. Snaží se děti a pra/rodiče inspirovat ve společné kreativní tvorbě. Ráda pro děti připravuje nové recepty a nápady pro jejich další rozvoj. Radost ji přináší váš zájem o kroužky, rodinné akce a letní tábory.

606 110 970
kominicek@helceletka.cz

Helena Vévodová

pedagožka volného času

S úsměvem se stará o děti, cvičí a zpívá s dětmi a jejich rodiči, tančí s mažoretkami a hraje s dětmi různé hry. Má ráda letní tábory, kdy vyráží s dětmi na výlety nebo tančí. Největší odměnou pro ni je úsměv na dětské tváři.

720 214 992
vevodova@helceletka.cz

O Pobočce

Naše pobočka Kominíček má v Komíně dlouholetou tradici. Pobočka patří velikostí k menším pobočkám, ovšem činnost je velmi pestrá. Nachází se v areálu MŠ Absolonova a je obklopena zelení. V blízkosti můžete využívat moderní dětské hřiště nebo dopravní a sportovní hřiště pro děti všech věkových kategorií.

Věnujeme se výchovně vzdělávací činnosti pro předškolní a školní děti. Zaměřujeme se na výtvarné, hudební, jazykové a zájmové kroužky. Specializujeme se na deskové logické hry a organizaci turnajů pro MČR v Praze v logických hrách. Každý rok se našim dětem daří vybojovat umístění na prvních místech. Dalším specifikem pobočky jsou mažoretky a v poslední době kroužky pečení pro děti. Zájmu se těší kroužky zaměřené na pokusy bez speciálních pomůcek a hravou techniku.

Pro nejmenší děti do 2 let nabízíme klub Pastvinka, pro děti větší chystáme řadu táborů. Rovněž nás těší připravovat pravidelná tematická tvořivá setkání pro seniory. Snažíme se o propojení dětí a seniorů na našich akcích pro Magistrát města Brna i akcích v Komíně.

Komín sám o sobě je unikátní a rodinami hojně vyhledávanou lokalitou, proto jsme rádi, že tato pobočka našla zázemí právě v jeho srdci. Klademe zde důraz na osobní přístup a příjemnou atmosféru. Snažíme se, abyste se u nás vy i vaše děti cítili jako doma. Špičkové umístění, profesionální, ale přitom rodinný přístup, velký výběr aktivit. Přijďte se za námi podívat!

Jak nás najdete?

Když k nám pojedete městskou hromadnou dopravou a vystoupíte na zastávkách (viz níže), najdete nás u areálu MŠ Absolonova, se kterou naše budova sousedí.

TRAM 1, 3, 11 (Svratecká)
TROLEJBUS 36, 60 (Podveská)
BUS 84, 44, 67 (Hlavní)