Helceletka

Na Výtvarném létě budeme tvořit i cestovat

Desítky různých činností – výtvarka, výlet za přírodou, hraní her, tvoření a odpočinek na zahradě, návštěva výstavy, karneval – během pouhých tří dnů. Třídenní tábor na začátku července Výtvarné léto jsme pro vás na Dominu naplnili tolika aktivitami, že se nestihneme ani na chvíli zastavit.

„Vyzkoušíme si tradiční i netradiční výtvarné techniky. Vytvoříme si něco z keramické hlíny. Podíváme se do Otevřené zahrady se zvířátky, když nebude pěkné počasí, zavítáme na interaktivní výstavu do Moravské galerie. A celý tábor zakončíme karnevalem,“ vypočítává vedoucí tábora Jana Tichotová. Prázdninové dny nám zpříjemní i nová pergola na Dominu. Díky tomu budou děti trávit většinu času venku na čerstvém vzduchu a ne zavřeni v pokoji za monitorem počítače jako celý uplynulý školní rok.

Třídenní tábor Výtvarné léto na počátku července je pro všechny děti ve věku od 5 do 9 let, nicméně už zbývá už jen pár volných míst. Přihlásit na něj své děti lze přes klientské centrum Helceletky. O prázdninách se už o všechno postaráme my. Veškeré informace k táboru jsou dostupné na zde.