Helceletka

Pedagog volného času (Robotárna)

Dům dětí a mládeže Brno, Helceletova, příspěvková organizace
vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice

Pedagog volného času 
(se specializací technika, robotika nebo programování)

pracovní úvazek: 1.0
nástup: 1. 9. 2022 (možná a preferovaná  spolupráce – na dohodu – okamžitě)

Životopisy posílejte do 20. 5. 2022 na prace@helceletka.cz.
Informace poskytne: Veronika Presová, ředitelka organizace

Robotárna

Robotárna je naše odborné pracoviště pro techniku, elektrotechniku, programování a robotiku. Nabízí zájmové kroužky pro děti od 8 let, v létě pořádá naprosto unikátní Robotický tábor. Kolem pobočky existuje silná komunita externích spolupracovníků, přátel a podporovatelů. Krom práce na vlastních projektech pomáhá s růstem polytechnického vzdělávání napříč organizací. 

Nabízíme

Rozmanitou práci ve skvělé komunitě, možnost postavit si vlastní portfolio vedené zájmové činnosti. Zázemí stabilní organizace – jednoho z největších poskytovatelů volnočasových aktivit v regionu. Tabulkový plat čas od času vylepšený mimořádnou odměnou, stravenky, podporu home-office (mimo pedagogickou práci) a vstřícný přístup k pracovní době. 

Pozice

Pedagog má na starosti samostatné vedení zájmových útvarů (kroužky, příležitostné akce, otevřený klub – dílna, tábory) a to jak na pobočce, tak v malém měřítku i na dalších projektech Helceletky. Krom práce s dětmi a mládeží je potřeba počítat s administrativou, řešením vnitřních projektů, komunikací s klientelou a dalšími úkoly, spojenými s provozem pracoviště. 

Potřebujeme

Pedagoga volného času (podle Zákona o pedagogických pracovnících), týmového hráče, který se ale nebojí ani samostatné práce a vedení malých projektů. Zodpovědného a cílevědomého člověka. No a samozřejmě musí umět něco v oblastech, kterým se na pobočce věnujeme. Oceníme řidičák a zkušenosti s prací s dětmi.