Helceletka

výběrová řízení a volné pracovní pozice

Dům dětí a mládeže Brno, Helceletova, příspěvková organizace
vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice

Finanční účetní

pracovní úvazek: 1.0
nástup: ihned nebo dle domluvy

Životopisy posílejte do 13. 2. 2022 na prace@helceletka.cz.

Informace poskytne: Veronika Presová, ředitelka organizace

Náplň práce:

Zpracování bankovních výpisů, zaúčtování příchozích a odchozích plateb
Účtování pohledávek a závazků, vedení odpovídajících účtů a přiřazených účtů hlavní knihy

Zpracování platebních transakcí
Inventarizace účtů, dohadné položky, časové rozlišení, odpisy, technické zhodnocení
Příprava měsíční a roční účetní závěrky

Spolupodílení se na sestavení rozpočtu a správa peněžních fondů
Finanční vyhodnocení dotačních projektů
Spolupráce se mzdovou účetní
Obecné účetní úkoly v každodenním podnikání
Vytváření statistik a hodnocení na základě nákladového účetnictví
Komunikace s externími subjekty (úřady, firmami, bankou apod.)

Nabízíme:

Práci na hlavní pracovní poměr na plný úvazek
Pracovní dobu pouze ve všední den, ranní směny
Zázemí silné a stabilní organizace

Práce v přátelském kolektivu
Benefity – stravenky a další benefity

5 týdnů dovolené
Tabulkový plat
Nástup možný ihned

Požadujeme:

SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického zaměření
Znalost účetního programu ACE ÚČTO výhodou

Uživatelská znalost MS Office
Kompetentní zkušenosti s účetnictvím, daňovými a účetními zákony a předpisy
Aktivní přístup, samostatnost, pečlivost, ochotu dále se rozvíjet
Předchozí zkušenosti na obdobné pozici

V tuto chvíli nikoho nehledáme…
Pokud Tě ale baví práce s dětmi a chceš zkusit vést u nás nějaký kroužek nebo se třeba pustit do táborových dobrodružství, klidně nám pošli svůj životopis na prace@helceletka.cz – třeba najdem prostor pro spolupráci.

Odborná pedagogická praxe

Na všech našich pobočkách lze absolvovat odbornou praxi v oblasti volnočasové pedagogiky. Nejsnazší způsob je vybrat si pobočku a kontaktovat přímo její vedoucí – ta/ten se s Vámi na praxi domluví.
Pokud Vám na místě výkonu praxe nezáleží, můžete nás kontaktovat na prace@helceletka.cz a něco vymyslíme.