Helceletka

Tuháčkova 39
617 00 Brno-Komárov
slunicko@helceletka.cz
602 617 056

informace

naše kroužky

naše tábory

chystané akce

Letní pobytový tábor 

Koryčany 2098: Planeta nikoho

Letní pobytový tábor poboček Sluníčko a Bystrouška se bude konat v termínu  1.7. – 8.7. 2023 v Koryčanech. Na děti čeká ubytování v budově či v chatkách.  Základna je umístěna uprostřed nádherné horské oblasti Chřibů, která táboru dodává nezpochybnitelnou atmosféru. 

A nabídka je veliká a pestrá. Máš chuť vyrazit na pobyťák? Vydej se s námi do Koryčan na dobrodružný tábor a pomoz nám znovu osídlit Planetu nikoho nebo se věnuj sportu na Letním florbalovém soustředění

V nabídce příměstských táborů najdete oblíbené stálice jako Výpravy za vodou a zvířátky, Tisíc a jedno řemeslo pro všechny umělce, pro nadšené turisty Toulky Hvězdnou branou a Léto v pohybu pro všechny, kdo dlouho neposedí.

Nově pro vás připravujeme dva technicky laděné příměstské tábory, kde vás kromě příběhu, vnitřních i venkovních her čeká programování počítačových nebo stavba robotů. Potkáme se na Gamecraft: SuperMario nebo Robocraft: Vzpoura Legobotů?

Léto na Sluníčku

Hledáte příměstský tábor pro vaše děti, aby se nenudily, vytvořily si něco pěkného, poznaly nové kamarády, zažily spoustu legrace a navštívily krásná místa v Brně i v jeho okolí? 

Kromě našich tradičních táborů nabízíme letos i novinku – divadelní tábor! Je pro všechny, kteří si rádi hrají a chtějí si zkusit, jaké to je hrát divadlo. Tak neváhejte a vybírejte. Volných míst na táborech rychle ubývá!

Akce na Sluníčku

I když se zatím nepotkáváme naživo, jedeme online! Máme pro vás různé tvořivé dílničky pro všechny tvořivce a kreativce! 

Aktuálně se můžete přihlašovat na kurz moderní kaligrafie. Proběhne 11. června. Naučte se psát jako profesionálové a vytvořte si svůj vlastní motivační citát.