Helceletka

Tuháčkova 39
617 00 Brno-Komárov
slunicko@helceletka.cz
602 617 056

informace

naše kroužky

naše tábory

chystané akce

florbal

Stejně jako ve škole, také u nás na přelomu ledna a února končí jedno pololetí a začíná druhé. Náročné testy budou tehdy už naštěstí za dětmi, ale jednodenní pololetní prázdniny 4. únoru jim utečou rychleji, než řeknou švec. To neplatí o našich zájmových kroužcích, ve kterých mohou děti pokračovat ještě z prvního pololetí, anebo do nich od února naskočit. Celou nabídku kroužků, které vedeme na Sluníčku, najdete zde.

Léto na Sluníčku

Hledáte příměstský tábor pro vaše děti, aby se nenudily, vytvořily si něco pěkného, poznaly nové kamarády, zažily spoustu legrace a navštívily krásná místa v Brně i v jeho okolí? 

Kromě našich tradičních táborů nabízíme letos i novinku – divadelní tábor! Je pro všechny, kteří si rádi hrají a chtějí si zkusit, jaké to je hrát divadlo. Tak neváhejte a vybírejte. Volných míst na táborech rychle ubývá!

Akce na Sluníčku

I když se zatím nepotkáváme naživo, jedeme online! Máme pro vás různé tvořivé dílničky pro všechny tvořivce a kreativce! 

Aktuálně se můžete přihlašovat na kurz moderní kaligrafie. Proběhne 11. června. Naučte se psát jako profesionálové a vytvořte si svůj vlastní motivační citát.