Helceletka

Tuháčkova 39
617 00 Brno-Komárov
slunicko@helceletka.cz
602 617 056

informace

naše kroužky

naše tábory

chystané akce

florbal

Kontakty

Bc. Michal Dess

pedagog volného času

Sporťák Sluníčka, co má na starosti hlavně florbalové kroužky. Spoluzakladatel florbalového týmu Helceletky Gepardi Brno, který se účastní registrovaných soutěží Českého florbalu a spousty dalších turnajů. Kromě florbalu vede také stolní tenis, badminton, a když o víkendu není na turnaji, rád vyrazí do přírody s turistickým kroužkem Cestík.

777 893 211
dess@helceletka.cz

Šárka Horákova Dis.

pedagožka volného času

Děti i dospělé provází výtvarným a keramickým světem již řadu let. Pro svou tvorbu i pro tvoření s dětmi se ráda inspiruje v přírodě a ve světě fantazie. Svou veselou povahou motivuje a podporuje děti v jejich kreativitě při tvoření i vaření.

777 893 212
horakova@helceletka.cz

O Pobočce

Žlutý domeček zářící za zastávkou Černovická, to je místo, kde se nachází centrum volného času – Sluníčko. Vytváříme příjemnou a pohodovou atmosféru, ve které mohou děti (ale nejen ti) růst ve svých schopnostech a dovednostech a zároveň smysluplně využít svůj volný čas. Máme radost, když můžeme vidět děti, jak je činnost baví a že se v ní zlepšují.  Jsme rádi, že s nimi můžeme sdílet jejich radost, ať už z tvoření, z pohybu nebo z učení se novým věcem. 

Nabízíme kroužky převážně pro děti navštěvující základní školy, ale také pro rodiče s dětmi a předškoláky. Pořádáme různé tvořivé akce pro širokou veřejnost a rádi se také podílíme na kulturních akcích pořádaných městskými částmi Brno-Jih a Brno-Černovice. Pro školy chystáme keramické či rukodělné výukové programy. 

Největší odměnou jsou pro nás spokojené tváře dětí a rodičů.

Jak nás najdete?

Městskou hromadnou dopravou se k nám nejlépe dostanete autobusy č. 49 a 64. Sídlíme v budově sousedící se ZŠ Tuháčkova.  Z autobusové zastávky Komárov je to k nám přibližně 300m přes parkoviště a kolem ZŠ Tuháčkova.

BUS 49, 64 (Černovická)
BUS 50, 63, 67 (Komárov)