Helceletka

для України - дозвілля в Брно

🇺🇦
🇨🇿

Всi заходи пропонуємо дітям з України безкоштовно.

Шукаємо українців, які розмовляють чеською мовою для допомоги з перекладами в письмовій та усній формах, в наших програмах і в таборах.  Пропонуємо співпрацю на платній основі в формі підробітку. Якщо для Вас це актуально, пишіть  на e-mail: svobodova@helceletka.cz!

🎨 Пропозиція місць в наших гуртках

Виберіть гурток з меню нижче, зв'яжіться з лектором (або напишіть svobodova@helceletka.cz). Чекаємо на вас! В кожному гуртку ви знайдете інформацію про мовні можливості лектора. Ми обрали для вас такі гуртки, в яких сподіваємось мовний бар’єр не буде проблемою.

🎲 Відкриті клуби

Мова йде про відкриті ігрові кімнати для діток та простір для зустрічі українських дітей та родин. Сюди можуть приходити всі бажаючі у визначений час, записуватись не потрібно. Доступними будуть іграшки для дітей та можливість взяти участь в наших гуртках.

⛺️ Табори

Ми підготували для вас міські табори. В кожному з них, крім нашого педагога  буде  присутній україномовний перекладач .

Veškeré aktivity nabízíme ukrajinským dětem zdarma.

Hledáme Ukrajince mluvící česky na pomoc s překladem a tlumočením na našich aktivitách a táborech. Nabízíme spolupráci formou placené brigády. Víte o někom? Ozvěte se na email svobodova@helceletka.cz!

🎨 Nabídka míst v našich kroužcích

Vyberte kroužek z nabídky níže kontaktujte lektora, že přijdete (nebo napište svobodova@helceletka.cz). Těšíme se na vás! U každého kroužku najdete informace o jazykových možnostech lektora. Vybrali jsme pro vás takové kroužky, u kterých věříme, že jazyková bariéra nebude problém.

🎲 Otevřené kluby

Jedná se o otevřené herny pro děti a prostor pro setkávání ukrajinských dětí a rodin. Můžete přijít kdykoli v níže uvedených časech, není třeba se přihlašovat. K dispozici budou hračky pro děti a možnost vyzkoušet si aktivity z našich kroužků.

⛺️ Tábory

Připravili jsme pro vás příměstské tábory. Na každém z nich bude kromě našich pedagogů přítomen také ukrajinsky hovořící tlumočník.