Helceletka

Vedoucí pobočky – Pedagog volného času (Domeček)

Dům dětí a mládeže Brno, Helceletova, příspěvková organizace
prodlužuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice

Vedoucí pobočky / pedagog volného času
pro pobočku Domeček (Kraví Hora)

pracovní úvazek: 1.0
nástup: ihned v září 2022, nebo po domluvě

Životopisy posílejte do 12. 9. 2022 na prace@helceletka.cz.
Informace poskytne: Veronika Presová, ředitelka organizace

Domeček

Domeček je jedním z 10 pracovišť naší organizace v Brně. Soustředí se především na výtvarné a kreativní kroužky, dramatickou výchovu a malým výsekem i na vědecké a technické aktivity. Nabízí také klub pro předškolní děti. V budouvě sídlí spolu s ředitelstvím organizace, což přináší zajímavé provozní výzvy 🙂 a často také mimořádné úkoly různého charakteru. Přes léto se u nás točí jeden příměstský tábor za druhým. Jo! A máme super zahrádku!

Nabízíme

Možnost seberealizace skrz vlastní portfolio vedené zájmové činnosti. K ruce malý, ale skvělý tým. Zázemí stabilní organizace – jednoho z největších poskytovatelů volnočasových aktivit v regionu. Tabulkový plat vylepšený příplatkem za vedení a čas od času i mimořádnou odměnou, stravenky, podporu home-office (mimo pedagogickou práci) a vstřícný přístup k pracovní době. 

Pozice

Vedoucí pobočky vede malý tým interních pedagogů a několik externistů. Stará se o rozvrh, strukturu činnosti, administrativu, drobné hospodaření, částečně propagaci a hlavně provoz pobočky. Spolupracuje s vedením organizace a taky s ostatními vedoucími. Tou částí svého srdce (a úvazku), kterou je pedagog, musí zvládnout samostatné vedení zájmových útvarů (kroužky, příležitostné akce, tábory) a to jak na pobočce, tak v malém měřítku i na dalších projektech Helceletky. 

Potřebujeme

Pedagoga volného času (podle Zákona o pedagogických pracovnících), komunikačně schopného, se schopností vést a řídit malý tým. Otevřeného pro vlastní růst. Zodpovědného a cílevědomého člověka. No a samozřejmě musí umět a chtít předávat dětem nějakou volnočasovou dovednost. Upozorňujeme, že kroužky jsou u nás především odpolední záležitost. Oceníme řidičák, zkušenosti s prací s dětmi, i zkušenosti s vedením lidí.