Helceletka

Velikonoce s Bystrouškou

V tomto kalendáři si můžete zarezervovat termín pro vyzvednutí odměny (velikonoční sladkost, balíček s rukodělkou, přáníčko). Abychom dodrželi vládní opatření a neshlukovali se ve velkých skupinách na jednom místě, rozdělili jsme rezervace do časových bloků.

Časové bloky jsou rozděleny po 15 minutách a v každém bloku je místo pro 5 rodin. Za rodinu registrujete pouze jednoho člena (rodič), kdy rodinou myslíme pouze členy Vaší domácnosti. Prosím dodržujte čas, který jste si v kalendáři zarezervovali a to jak ve svém příchodu tak i odchodu.

Rezervace lze provádět den před vybraným termínem. 

POZOR ZMĚNA! 

Kvůli epidemiologické situaci a vládnímu nařízení Vlády ČR jsme nuceni zrušit akci na louce za Vrboveckou ulicí. Předávání balíčků s odměnami proto proběhne na naší Bystroušce. Bohužel na naší pobočce nebudou přítomná zvířátka z farmy rodiny Hofrových. Při pěkném počasí se můžete aspoň těšit na králíky z naší Bystroušky. Prosím i přes změny, které nastaly, dodržujte čas vaší rezervace. 

Postup rezervace

1. Vyberte si den, ve kterém si chcete vyzvednout odměnu (1.4. nebo 2.4.).

2. Vyberte si čas, ve kterém si pro odměnu příjdete.

3. Vyplňte potřebné informace k registraci (jméno, příjmení, email, kontakt, počet dospělých, počet dětí, počet balíčků, apod.)

4. Potvrďte rezervaci

 

Create account
Sign out
Edit My Profile
Booking history
Subscribed items
Sign up
close
Profile
close
Booking history
close
ID Booking Date Calendar Status
My booking details
close
Booking details
Please select Service
Your Service details
We sent a verification code to the following address. Please enter a verification code.

Podmínky rezervace

Prosíme, aby jste při přebírání balíčku na Bystroušce dodržovali dvoumetrové rozestupy a používali dostatečné ochranné prostředky dýchacích cest (respirátor FFP2, NK95, nanorouška). 

Rezervací termínu se zavazujete dodržování časového omezení pobytu na místě, kdy budete mít možnost si jednotlivě po rodinách projít stanoviště se zvířátky. U každého stanoviště bude časové omezení, aby se všechny přítomné rodiny mohly vystřídat. 

Počty členů domácnosti (dospělí a děti), které jste uvedli při registraci jsou závazné, a lze je bez předchozího ohlášení pouze snížit.

Na místě je potřeba zaplatit hotově poplatek za odměnu 50,-

Na místě se prosím řiďte pokyny pracovníků Bystroušky. 

Pokud chcete termín rezervace stornovat (nebo změnit) napište nám na bystrouska@helceletka.cz.  Termín rezervace lze stornovat / měnit do 31.3.2021.