Helceletka

klubovna v kulturním domě
Pavla Perky 390
664 71 Veverská Bítýška
veverka@helceletka.cz
776 346 834

informace

naše kroužky

naše tábory

chystané akce

Kontakty

MgA. et Mgr. Eva Heroudková

vedoucí pobočky

Výtvarnice a lektorka řemeslných, výtvarných a keramických kurzů pro děti i dospělé. Specializuje se na práci s papírem, kombinuje techniky mixed medií, využívá trendy upcycle. Je iniciátorkou kurzů v oblasti textilní tvorby. Kombinuje textilní techniky a vytváří vlastní cestu. Absolventka kurzů moderní formy výuky, projektového a činnostního učení a dramatické výchovy. Lektorka DVPP v oblasti výtvarné tvorby.

„Kaňka není omyl, tam začíná tvorba.“

776 346 834
veverka@helceletka.cz

Marie Kučerová

pedagog volného času

Dobrák od kosti, ale dříví na sobě štípat nenechá. Nemůže být bez Vás a Vy nemůžete být bez ní. To je výsledek pětadvacetiletého předávání zkušeností z oblasti keramiky, široké škály výtvarných technik, akcí a táborů pro děti. S jejím heslem "Hlavně radostně!" se Vám podaří vytvořit možné i nemožné.

608 278 431
kucerova@helceletka.cz

Štěpánka Čechová

pedagog volného času

Usměvavá kreativní duše, která si zakládá na kamarádství a důvěře. Miluje všechny děti, nejvíc si ale rozumí s teenagery, kterým pomáhá rozvíjet smysl pro zodpovědnost a pochopit vlastní já. Její parketou je keramika a vaření, najdete ji i na výletech do přírody nebo v rozesmáté skupince puberťáků, protože si nenechá ujít žádnou zábavu.

725 992 384
737 908 349
cechova@helceletka.cz

O pobočce

Pro všechny děti, které chtějí vstoupit na dobrodružnou cestu objevování tvarů, barev a skrytých podob světa. Pro všechny rodiče, kteří chtějí, aby jejich děti tvořivě a s fantazií trávily svůj volný čas. Pro všechny dospělé, kteří si chtějí vyzkoušet uchopit hlínu do vlastních rukou a tvořit. Nabízíme relax, zábavu a odpočinek hlavně v oblasti výtvarné a keramické tvorby. 

Jak nás najdete?

Veverka se nachází v 1. patře kulturního domu.

BUS z Bystrce 303, z Kuřimi 312, z Tišnova 312, 153 (Veverská Bítýška, náměstí)