Podzimní prázdniny s Helceletkou

Listí se barví do žluta a je čas si obléknout pár vrstev navíc – říjen je tu a podzimní prázdniny se blíží. Pauza od školy, od kroužků, ale rozhodně ne od Helceletky. Pokud chcete mít jistotu, že si děti prázdniny užijí naplno, přihlaste je na naše pobyty a akce. Postaráme se o kvalitní program plný tvoření, rozvojových her a hlavně zábavy.

Kam letos vyrazit? 

JEDNODENNÍ AKCE:

Podzimní tvořivá a keramická dílna na Dominu  (ZRUŠENO)

Domino, 26. 10. 2023; 8:00 – 13:00

Baví děti vyrábět a tvořit? Není nic lepšího, než je na podzimní prázdniny přihlásit na jednodenní tvořivou dílnu na Dominu. Děti čeká práce s keramickou hlínou, výtvarné tvoření, a dokonce i krátký výlet. 

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY: 

Krotitelé duchů: Staňte se krotiteli duchů a pomozte zachránit Domeček

Domeček, 26. – 27. 10. 2023; vždy 8:00 – 16:00

Na pobočce Domeček bude o podzimních prázdninách velký roj duchů. Co chtějí? Je lepší bojovat nebo spolupracovat? Jedno je jasné, budeme potřebovat spoustu pomocníků. Děti čeká spoustu dobrodružství, záhad a zábavy.

POBYTOVÉ AKCE:

Korkové podzimky

(Bystrouška), 25.10. – 29. 10. 2023

Zdravý pohyb, týmové a strategické výzvy, osobnostní rozvoj a večery s kytarou. To vše čeká účastníky Korkových podzimek. Děti se můžou těšit na program v přírodě a užívat si tak krásné podzimní dny.

Podzimní prázdniny v Hodoníně

(Bystrouška), 26. – 27. 10. 2023

Vrcholem pobytu je společná návštěva ZOO Hodonín a výlet do Ratíškovic na šlapací drezínu. Děti si taky užijí spousta zábavy na halloweenské výtvarce a zažijí dobrodružství na noční hře.