Velikonoce plné zážitků

Velikonoce už jsou za dveřmi. Oslavte je s námi. Ozdobit si kraslice pomocí tradičního vosku, nebo naopak vyzkoušet nové neokoukané techniky? Obojí je na Helceletce letos možné. Tvořivé dílničky najdete rovnou na pěti pobočkách. Tvoření netradičních dekorací v podobě květinové dekorace na stůl, pečení z kynutého těsta místo perníčků, tvoření květů z drátu a korálků nebo vytvoření netradičních kraslic z barevného ovčího rouna čeká všechny návštěvníky tvořivého jarmarku na Sluníčku.

Zajedete si na batikování velikonočních vajíček do Řečkovic na Domino, navštívíte Fantošku ve Slatině a v Židenicích nebo naši bystrckou Bystroušku, kde vás čekají i zvířátka z teratistiky? Když vyrazíte tvořit na Domeček, můžete si užít i výlet na Kravák a při návštěvě naší výtvarné pobočky Veverka se zase pokocháte jarními výhledy kolem prýglu. Kde se potkáme?

Velikonoční dílny:

Máte už pro děti program na Zelený čtvrtek 6. dubna? Kromě tvořivých dílniček se na všechny školáky a předškoláky těšíme taky na jednodenních příměšťácích. Vyrazíte s Veverkou do Sloupsko – šošůvské jeskyně, namalujete si jedinečné tričko nebo si na Sluníčku zahrajete floorball?

Velikonoční příměšťáky: