Bookněte tábor na léto

Nezapomenutelné zážitky, noví kamarádi a pestrý program? I takové mohou být letní prázdniny. Nechte své děti prožít to pravé letní dobrodružství na táborech s Helceletkou. Vybrat si můžete z více než devadesáti příměstských a pobytových táborů. Naše pobočky nejdete na jedenácti místech po celém Brně a okolí. Bookněte proto dětem ten nejlepší tábor!

Chcete tábor plný zážitků? Pro všechny děti, které si chtějí léto užít s napínavým příběhem, máme příměstské tábory ZažijTo! Nechte své děti vniknout do světa Harryho Pottera, Alenčiny Říše divů nebo Liščího proroctví. Do světa plného magie a zaříkávadel děti zavede i Kouzelný plášť opět v akci.

Máte doma malého umělce, který rád tvoří? Pak bude výtvarný tábor tou správnou volbou. Nechte své děti si ušít jedinečné módní kousky na táboře Cool dívka I, zažít kromě výtvarného tvoření i pořádnou párty při výtvarném putování nebo zkusit netradiční techniky na táboře Cool dívka II.

Raději tvoření z hlíny než kreslení? Keramický tábor S hlínou až za ušima zve letos všechny děti na Domeček do hry!

Zážitkové tábory ZažijTo!

Výtvarné tábory

Milovníci divadla a herectví letos můžou nakouknout do našich Theatrosvětů. Mladší děti zamíří po stopách divadla, ty starší se naopak stanou účastníky jedinečné reality show Hra!, ve které budou překonávat překážky i navazovat nová spojenectví.

Raději programování, než divadlo? Nechte děti vytvořit svoji jedinečnou počítačovou hru na táboře Gamecraft. Pro zkušené táborníky máe také speciální robotický pobytový tábor, ve kterém kromě práce s počítači, pájení a konstrukce robotů zažijí i hry a posezení u táboráku.

Raději pobyťák, než příměšťák? Na celý týden se Lhotka promění v osadu Keltů a v Koryčanech čeká na všechny táborníky objevování Planety nikoho.

Divadelní tábory Theatrosvět

Tábory s programováním

Pobytové tábory

Nenašli jste, co jste hledali? Koukněte na kompletní seznam našich táborů.