Helceletka

Už víte, kam s dětmi vyrazit na velikonoční procházku?

Co podniknout s dětmi během letošního jara? Přece vyrazit ven a užít si parádní rodinnou procházku. Ve spolupráci s městskou částí Brno-Bystrc jsme pro vás na Bystroušce připravili velikonoční cestičky v okresu Brno-město plné zábavy, hádanek a tajemných šifer, které zpříjemní procházku školákům i těm nejmenším.

Packa (2)

Cestička velikonočního králíčka v údolí oddechu

Od pondělí 15. 3. se rodiče s menšími dětmi projdou po stopách velikonočního králíčka v Údolí oddechu. Cestička vás provede pod mostem přes Starou dálnici až k louce pod Vrboveckou ulicí u bikeparku. Podaří se vám projít všechna stanoviště a nasbírat písmenka, která vás dovedou k vyluštění tajenky?

Šifrovací hra Hledání vajíček v lese Pekárna

Školáci si svou velikonoční procházku užijí v lese Pekárna, který rozzáří spousty barevných vajíček plné záhadných šifer. Proměňte se v detektivy a propátrejte celý les, abyste vyluštili celou velikonoční šifru. Obě cestičky pro vás budou připraveny až do 2. dubna.

Dali jste si s luštěním šifer pořádnou práci a rádi byste si užili svou odměnu? Zaregistrujte se a zastavte se na Zelený čtvrtek (v 10 – 12 a 14 – 17 hodin) nebo Velký pátek (v 10 – 12 hodin) na Vrboveckou louku. Kromě zasloužené odměny na vás budou čekat také zvířátka z farmy Hofrových. Kdo by se nechtěl seznámit s ovečkou a pohladit si králíčka?

Abychom dodrželi vládní opatření a neshlukovali se ve velkých skupinách na jednom místě, prosíme vás, abyste se na vyzvednutí odměny opravdu předem přihlásili a měli své místo i potřebné rozestupy jisté. Kdyby nám nevyšlo počasí, počkají na vás odměny u nás na Bystroušce.

Krásné Velikonoce!